Çözüldü YouTube "video birazdan işlenmeye başlayacak"da kaldı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Eğer bahsettiğiniz sorun buysa kapatıp çıkmanızda bir sorun olmayacaktır. Önemli olan kanala videonun upload(yüklenmesi) edilmesidir. Ettiğiniz zaman gerisini YouTube videoyu kendisine göre ayarlayıp işler. Şu anda işleme sürecindedir. Video boyutu büyük olduğu zaman bunu yapabiliyor yani normal bir durum.

1714693436414.png
Eğer bahsettiğiniz sorun buysa kapatıp çıkmanızda bir sorun olmayacaktır. Önemli olan kanala videonun upload(yüklenmesi) edilmesidir. Ettiğiniz zaman gerisini YouTube videoyu kendisine göre ayarlayıp işler. Şu anda işleme sürecindedir. Video boyutu büyük olduğu zaman bunu yapabiliyor yani normal bir durum.

1714693436414.png

Son düzenleme:
Çözüm

Eki Görüntüle 42497

Vallahi hocam boyutu 80 MB idi ama evet bu sorun oluştu. Yattım, uyudum. Sabah baktım 1 'de yüklediğim 50 saniyelik video 4'te yayınlanmış. Sorun çözülmüştür teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı Alt