60 Hz telefonlar neden önerilmiyor?

Piyasa öyle olduğu için değil mi? Adama ucuz A05s bile önersen 60 Hz'ten fazla. Kaldı ki orta segment A55 diye falan kabul ediliyor herhalde. Hadi çok istiyorsan A35, hatta A25 olsun. Onlarda da 120 Hz var.
Elma kemirmekle meşgul olmayan diğer firmalar da benzer şekilde üretim yapıyordur diye düşünüyorum.

Eki Görüntüle 40024
Bu gerçekten oldukça ilginç bak. Galaxy A25 dahi (10.500 TL'ye satılıyor) 120 Hz ekrana sahip. Yani Android telefon üreticileri ucuz modellere dahi 120 Hz ekran koyuyor. Ancak elma kemirmekle meşgul olan firma 50.000 TL'lik telefonda 60 Hz ekran kullanıyor :D

Bir de ben bunu çevremdekilere söyleyince "Android fanboyu" damgası yiyorum. Halbuki tamamen objektif konuşuyorum.

Yıl oldu 2024 hala 60Hz telefon mu kullanalım? 50-60K para verip 60Hz kullanmak istemem şahsen. O yüzden bütçesine göre en iyi telefonu önermeye çalışıyoruz.

Daha uygun fiyata 120 Hz almak varken neden 60 Hz alınsın ki? İşe bu açıdan bak.
Aynen öyle. O yüzden de zaten illaki Apple olacaksa en azından Pro serisi alınmalı. Eğer Apple takıntısı yoksa benzer fiyattaki Samsung telefonlar çok daha iyi bir seçim olacaktır.

@yusuf6554, Apple'ın Pro serisini gene de tavsiye etmem. Aradaki fiyat farkı çok fazla. Samsung'un son cihazları harika. Cidden sağlam yapmışlar. S23 mesela iPhone 14 ile denk cihaz. Zaman zaman Pro seviyesine çıktığı olabiliyor ve fiyatı iPhone 11 ile aynı :) Bir de 256 GB versiyonu.

@yusuf6554, Apple'ın Pro serisini gene de tavsiye etmem. Aradaki fiyat farkı çok fazla. Samsung'un son cihazları harika. Cidden sağlam yapmışlar. S23 mesela iPhone 14 ile denk cihaz. Zaman zaman Pro seviyesine çıktığı olabiliyor ve fiyatı iPhone 11 ile aynı :) Bir de 256 GB versiyonu.
Katılıyorum. Ben de zaten illaki Apple takıntısı olanlar için önerdim. Ben Apple cihazların hiçbirini almam. Samsung gerçekten harika cihazlar yapmış. Apple'ı patır patır geçmiş. S24 serisinde buna ek olarak Instagram'da hikaye paylaşımı da tam kalitede oluyor. Yani artık Android cihazların Instagram'da düşük kalitede paylaşım yaptığı dönem bitti.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı Alt