Elektronik BitFenix Nova Mesh SE TG Kasa 1499 TL

madsea

Tanınmış Üye
Beyaz modelini kullanıyorum, Yield'in söylediklerine ek olarak malzeme kalitesini de pek beğenmediğimi söyleyeyim. Sanki toplama kasa yapmışlar gibi bir hissiyatı var kasanın. Kapaklar falan tam oturmuyor, çizgi şeklinde boşluklar var. Teneke gibi.

Bir de o modelde ön kapak görseldeki gibi değil, daha pembe. Zevk meselesi elbette ama pembe kasa tercih etmezdim.

1714495115444.png

Bu da var 60 TL daha pahalıya. Tek fan ile geliyor ama 4060 türevi ısınmayan setup'lar için gayet yeterli olur. Sistem güncellenince öne bir fan eklenir ilerde. Diğerlerine kıyasla daha yüksek build quality elde ediyorsunuz ama fırsat maaliyeti eksik gelen fan sayısı.

Biraz küçük bir kasa. 3 fanlı ekran kartı sığıyor. Bende dediğim gibi siyah olanı var. Malzeme kalitesi ise bence iyi. Üstte 240mm soğutucu ile kullanıyorum. Hava akışı güzel. Dediğim gibi küçük kasa. Modüler olmayan PSU'larla sıkıntı yapabilir. Ben de bu kadar küçük olacağını tahmin etmemiştim. Ekran kartım ise Gigabyte Auros 2070 Super. Yani 3 fanlı ekran kartı sığıyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı Alt