iPhone için adaptör ve kablo önerisi

Iwlenglish

Aktif Üye
Merhaba, iPhone 6S telefonum var. Adaptör ve kablo bakıyorken aklıma şunlar takıldı:

1)Bende hızlı sarj özelliği yok. Bu zamana kadar hep USB-Lightning kablo ve adaptör kullandım. USB C Lightning adaptör kullanmamda batarya sağlığı açısından sorun olur mu?
2)Genelde Ugreen bakıyorum. Ugreen hakkında ne düşünüyorsunuz?
3)Bana orijinali kadar pahalı olmayan ama kalitesi kötü olmayan kablo ve adaptör tavsiyesinde bulunabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar.

Ugreen alabilirsin, Anker marka bakabilirsin. Spigen’in de adaptörleri varmış uygun fiyata ona da bakabilirsin. Tabii ki şarj söz konusu olduğunda orijinalden şaşmama taraftarıyım her zaman ama 6S deyince bütçede düşük kalmamız gerekiyor diye düşündüm o nedenle bu markaları söyledim. 100-200 liralık farklar oluyorsa bütçeni esnetip orijinale yönelmeni tavsiye ederim. Pil konusu bana biraz hassas geliyor. Pil sağlığını geçtim, güvenlik sebebiyle bile bir Apple cihazı en iyi şarj edecek olan, akımını, güvenliğini en iyi ayarlayacak olan yine bir Apple adaptör. Bu her markada böyle. Bütçene göre bak işte. :)

Type-C’den lightninge şeklinde şarj etmende herhangi bir sorun olmaz.

Bu arada da 6S’in hala kullanılabilir olduğunu görüyoruz. Müthiş gerçekten.

Selam.

Ugreen alabilirsin, Anker marka bakabilirsin. Spigen'in de adaptörleri varmış uygun fiyata ona da bakabilirsin. Tabii ki şarj söz konusu olduğunda orijinalden şaşmama taraftarıyım her zaman ama 6S deyince bütçede düşük kalmamız gerekiyor diye düşündüm o nedenle bu markaları söyledim. 100-200 liralık farklar oluyorsa bütçeni esnetip orijinale yönelmeni tavsiye ederim. Pil konusu bana biraz hassas geliyor. Pil sağlığını geçtim, güvenlik sebebiyle bile bir Apple cihazı en iyi şarj edecek olan, akımını, güvenliğini en iyi ayarlayacak olan yine bir Apple adaptör. Bu her markada böyle. Bütçene göre bak işte. :)

Type-C'den lightninge şeklinde şarj etmende herhangi bir sorun olmaz.

Bu arada da 6S'in hala kullanılabilir olduğunu görüyoruz. Müthiş gerçekten.

İdare ediyor işte.

Kız arkadaşım kullanıyor. Gayet iyi.

Hatta ben de bazen kullanıyorum. Orijinalinden farkı yok. Hatta kablo bence daha sağlam duruyor. Ben de iPad içinden çıkan orijinal kabloyu kullanıyorum. Hatta benim telefonum onunkine nazaran daha çok ısınıyor. Aynı telefonları kullanıyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı Alt