SteelSeries Prime oyuncu faresi alınır mı?

Bütçe
<599TL

angarya_messi

Tanınmış Üye
Arkadaşlar yaklaşık 2 senedir Xotran fare kullanıyorum, fakat artık tatmin etmemeye başladı. Oyunları Low sens oynadığım için anlık çevirmelerde çok takılıyor. Bu yüzden yeni bir fare arayışına gidim ve bu fareyi buldum. Kronik olarak orta tekeri bozulabiliyormuş ama orta tekeri çok kullanan biri değilim açıkçası. Sizce almaya değer mi ya da bu fiyat bandında önerebileceğiniz başka bir fare var mıdır? Teşekkürler.

Xotran'in takilmamasi gerek, sorunun fareden dolayi olduguna emin misiniz?

Kronik degil. Bunu diyenler niyeyse dandik encoderli top tier Razer farelere tek laf etmiyorlar, ilginc.

Yani şöyle anlatayım, mouse pad üzerinde yavaşca çevirince yağ gibi akıyor ama birden sağa veya sola döndürdüğüm zaman takılıyor ya da hiç dönmüyor. Hatta yeni mouse pad aldım ama değişen bir şey olmadı.

Edit: Arkadaşımın önerisiyle arkadaki tüm programları kapattım hatta fare USB 3 portuna takılıydı 2 portuna taktım ama nafile.

Xotran'in takilmamasi gerek, sorunun fareden dolayi olduguna emin misiniz?

Kronik degil. Bunu diyenler niyeyse dandik encoderli top tier Razer farelere tek laf etmiyorlar, ilginc.
Olay ile en ufak bir alakası yokken bile lafı Razer'a getirmeyi nasıl başardınız hocam? Hakikaten tebrik ederim.

@alideniro kronik sorun denilen olay ust sinif Razer farelerde de var. Aslinda orada dikkat edilmesi gereken tek sey Razer degildi. Oradaki cumlem dusuk fiyatli fareleri gomen insanlar niyeyse ust sinif farelere sesini cikarmiyor anlami tasiyor. Anlasilmasi oldukca kolay bir cumle.

Arkadaşımın önerisiyle arkadaki tüm programları kapattım hatta fare USB 3 portuna takılıydı 2 portuna taktım ama nafile.

Fareyi palm ya da claw tutuyorsaniz ve el olcunuz 17-18 cm civariysa onerebilirim, fiyat skalasinda iyi bir cihaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı Alt