Techolay Sosyal Görevli Etiketleri ve Sorumlulukları

Herkese merhaba,

Techolay Sosyal üzerinde sık sık sorulan soruları tek tek yanıtlıyoruz ve bugün cevaplayacağımız soru "Techolay Sosyal üzerinde hangi etiketler/rütbeler var ve sorumlulukları nelerdir?" şeklinde. Bu zamana kadar gelen soruları her rütbe için tek tek sizler için yazdık. Aklınızda takılan sorular olması durumunda belirtirseniz konuya eklemede bulunulacaktır.

Yönetici:
  • Yalnızca Techolay Sosyal'in yönetiminden sorumlu kişilere verilir.
  • Deneyim şartı vardır.
  • Aktif alım bulunmamakta.
Süpervizör:
  • Techolay Sosyal üzerinde moderatörlerin ve tüm Sosyal'in denetiminden sorumlu kişilere verilir.
  • Deneyim şartı vardır.
Moderatör:
  • Techolay Sosyal'de konu onayı, üye onayı ve rapor cevaplandırma işlemleri uygulayabilecek kişilere verilir.
  • Deneyim şartı yoktur ancak belli başlı şartlar aranmaktadır.
  • Başvurular bulunmakta. Başvurmak için tıklayınız. (Başvurusu reddedilen kişiler gereklilikleri karşılaması durumunda yeniden başvurabilir.)
macOS Moderatörü:
  • Hackintosh ve macOS'e yönelik soruları cevaplandıran, imaj oluşturup yayımlayabilen kişilere verilir.
  • Deneyim şartı vardır. (İmaj ve EFI yazma vb.)
  • Alımları yönetim yapmakta. Kategoride kendi bilgisine güvenen kişiler destek sisteminden iletişime geçebilir. (Gereklilikler için moderatörlerimizin yazdıkları makaleleri okuyup gerekli bilgi birikimi düzeyini kontrol edebilirsiniz.)
Teknik Destek Ekibi:
  • Spesifik kategorilerde başarılı ve o kategoride çözüm odaklı cevap verip emek gösteren kişilere verilir.
  • Deneyim şartı vardır. (Alanında başarılı olması ve çözümlere sahip olması en büyük deneyim şartıdır.)
  • Alımları yönetim yapmakta. Kendini kanıtlayan kişileri teknik destek ve teknik desteğin alt kategorileri için yönetim alıyor.
Geliştirici:
  • Techolay Sosyal'i daha kullanışlı kılmak için kod yazan, hata çıktığında düzeltebilen ve Techolay Sosyal için kodlama gereken önerilerinizin kodlanmasını sağlayan kişilerdir.
  • Deneyim şartı vardır.

Bot:
  • Techolay Sosyal'de otomatize sistemlerde kullanılan hesaplardır.
  • Botumuz her daim deneyimlidir 😎
  • Hayır, botlarımıza alım yapmamaktayız.

Herkese merhaba,

Techolay Sosyal üzerinde sık sık sorulan soruları tek tek yanıtlıyoruz ve bugün cevaplayacağımız soru "Techolay Sosyal üzerinde hangi rütbeler var ve sorumlulukları nelerdir?" şeklinde. Bu zamana kadar gelen soruları her rütbe için tek tek sizler için yazdık. Aklınızda takılan sorular olması durumunda belirtirseniz konuya eklemede bulunulacaktır.

Yönetici:
  • Deneyim şartı vardır.
Süpervizör:
  • Techolay Sosyal üzerinde moderatörlerin ve tüm Sosyal'in denetiminden sorumlu kişilere verilir.
  • Deneyim şartı vardır.
Moderatör:
  • Techolay Sosyal'de konu onayı, üye onayı ve rapor cevaplandırma işlemleri uygulayabilecek kişilere verilir.
  • Başvurular bulunmakta. Başvurmak için tıklayınız. (Başvurusu reddedilen kişiler gereklilikleri karşılaması durumunda yeniden başvurabilir.)
macOS Moderatörü:
  • Hackintosh ve macOS'e yönelik soruları cevaplandıran, imaj oluşturup yayımlayabilen kişilere verilir.
  • Deneyim şartı vardır. (İmaj ve EFI yazma vb.)
  • Alımları yönetim yapmakta. Kategoride kendi bilgisine güvenen kişiler destek sisteminden iletişime geçebilir. (Gereklilikler için moderatörlerimizin yazdıkları makaleleri okuyup gerekli bilgi birikimi düzeyini kontrol edebilirsiniz.)
Teknik Destek Ekibi:
  • Spesifik kategorilerde başarılı ve o kategoride çözüm odaklı cevap verip emek gösteren kişilere verilir.
  • Deneyim şartı vardır. (Alanında başarılı olması ve çözümlere sahip olması en büyük deneyim şartıdır.)
  • Alımları yönetim yapmakta. Kendini kanıtlayan kişileri teknik destek ve teknik desteğin alt kategorileri için yönetim alıyor.
Geliştirici:
  • Techolay Sosyal'i daha kullanışlı kılmak için kod yazan, hata çıktığında düzeltebilen ve Techolay Sosyal için kodlama gereken önerilerinizin kodlanmasını sağlayan kişilerdir.
  • Deneyim şartı vardır.

Bot:
@Kedicik Teknik Destek Ekibini hak eden ilk kişilerden biri olabilir 💪🏿💪🏿

Herkese merhaba,

Techolay Sosyal üzerinde sık sık sorulan soruları tek tek yanıtlıyoruz ve bugün cevaplayacağımız soru "Techolay Sosyal üzerinde hangi rütbeler var ve sorumlulukları nelerdir?" şeklinde. Bu zamana kadar gelen soruları her rütbe için tek tek sizler için yazdık. Aklınızda takılan sorular olması durumunda belirtirseniz konuya eklemede bulunulacaktır.

yönetici:
  • Deneyim şartı vardır.
süpervizör:
  • Deneyim şartı vardır.
moderatör:
  • Başvurular bulunmakta. Başvurmak için tıklayınız. (başvurusu reddedilen kişiler gereklilikleri karşılaması durumunda yeniden başvurabilir.)
macOS moderatörü:
  • Hackintosh ve MacOS'e yönelik soruları cevaplandıran, imaj oluşturup yayımlayabilen kişilere verilir.
  • Deneyim şartı vardır. (imaj ve EFI yazma vb.)
  • Alımları yönetim yapmakta. Kategoride kendi bilgisine güvenen kişiler destek sisteminden iletişime geçebilir. (gereklilikler için moderatörlerimizin yazdıkları makaleleri okuyup gerekli bilgi birikimi düzeyini kontrol edebilirsiniz.)
teknik destek ekibi:
  • Deneyim şartı vardır. (alanında başarılı olması ve çözümlere sahip olması en büyük deneyim şartıdır.)
geliştirici:
  • Deneyim şartı vardır.

Bot:

Nasıl geliştirici olunur hocam? :(
Alım yok demişsiniz ama yetki vahiy ile mi gelecek?

Nasıl geliştirici olunur hocam? :(
Alım yok demişsiniz ama yetki vahiy ile mi gelecek?

İhtiyacımız yok, @Leo sağ olsun yeri geldiğinde tüm işi halledebiliyor. Gelecekte pozisyonda birine ihtiyaç duyarsa ve bunu dile getirirse alımı olur elbette. Şimdilik ikinci bir geliştirici planımız yok XenForo kodlamaları adına.

Veri tabanıyla kim ilgileniyor hocam? 🥰

Her bir veri tabanının yedeklenip yedeklenmediğinin kontrolünü bizzat gerçekleştiriyorum. Şimdiye dek hiçbir sorun da yaşamadık, gelecek günlerde çok daha sağlam özellikleri de sizlere sunabilmek için belli başlı çalışmalar yürütüyorum elbette ;)

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı Alt