Türk vatandaşı Kudüs'te İsrail polisini bıçakladı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bana demediniz değil mi hocam? 😃

İsrail’i boykot edince kendini kahraman sananlar şöyle:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tamam, bir şekilde tepkini göstermek istedin de bu şekil doğru muydu? Merak ediyorum, boyu göğe erdi mi? Öldüğüne değdi mi?

Arkadaşlar, İsrail-Hamas arasında ki bu savaş ortamı asla bitmeyecek, bunu bilin isterim. Ama bilmediğiniz bir kaç şey de var; İsrail'in sivilleri öldürdüğü söyleniyor ama işin arka planında neler olduğunu kimse bilmiyor. Hamas'lı militanların sorguda söylediklerini dinlediniz mi? Bence, hayır. Gidip, dinlemenizi tavsiye ederim. İşin diğer ilginç kısmı da sürekli sivil ölümleri söyleniyor, evet, bu iyi ya da güzel bir şey değil (sivillerin ölümünü de asla onaylamıyorum ve doğru bulmuyorum) ama hiç bir Hamas'lı militanın öldüğünü duydunuz mu? Bu konuda hiç bilgi verildiğini gördünüz mü? Tabii ki hayır. O zaman öldürülen bu militanlar, kelebek olup uçtular mı? 30.000 sivil ölümünden bahsediliyor ama hiç bir militanın ölüm sayısı verilmiyor. Burada bir tezatlık olduğunu anlamanız lazım.

Ülkemin çıkarları için taraf tutuyorum.

Boş yere kavga edip, birbirinize düşman olmanıza gerek yok.

Saygılarımla.

Ben hiçbir şekilde İsrail'in yaptığı kırımı desteklemiyorum, haması da desteklemiyorum. Fakat bir devlet, hükümet iyi işler yapıyorsa hakkını vermen gerek. Naziler örneğini verdim zaten.

Topraklarını satmışlar mevzusuna girmeye gerek duymuyorum. Bu konuda yeterince tartışma kavga oldu bence.

Toplum için tehlikeli insanların -buna boykot ayağına milleti taciz edenlerde dahil- temizlenmesi gerek. Hakkımda iyi şeyler düşünülmediğinden bu açıklamayı beni anlayabilecek insanlara sunuyorum. İyi sosyaller dilerim ❤️

Ben hiçbir şekilde İsrail'in yaptığı kırımı desteklemiyorum, haması da desteklemiyorum. Fakat bir devlet, hükümet iyi işler yapıyorsa hakkını vermen gerek. Naziler örneğini verdim zaten.

Topraklarını satmışlar mevzusuna girmeye gerek duymuyorum. Bu konuda yeterince tartışma kavga oldu bence.

Toplum için tehlikeli insanların -buna boykot ayağına milleti taciz edenlerde dahil- temizlenmesi gerek. Hakkımda iyi şeyler düşünülmediğinden bu açıklamayı beni anlayabilecek insanlara sunuyorum. İyi sosyaller dilerim ❤️

Baştan söylesene desteklemiyorum diye, ben de sana sert çıktım ilk başta ama gerçekten sinirlenmiştim. Ben de desteklemiyorum elbet, fakat 4 sene boyunca Suriye sınırında askerlik yaptım. Savaş döneminde ise ben de oradaydım. Kaç tane şehit verdik kaç defa insanların canı ile cebelleştiğini gördüm.

Fakat yine de çok üstüne geldiysem de kusura bakma, kendimi tutamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fakat gene de çok üstüne geldiysem de kusura bakma kendimi tutamadım.
Ya sorun yok fakat biraz daha sakin olmanız gerektiğini düşünüyorum hocam. Karşınızda pedofili veya terörist olmadıkça bu kadar tepki vermeyi yersiz buluyorum. İyi sosyaller.

Baştan söylesene desteklemiyorum diye, bende sana sert çıktım ilk başta ama gerçekten sinirlenmiştim. Bende desteklemiyorum elbet, fakat 4 sene boyunca suriye sınırın da askerlik yaptım. Savaş döneminde ise bende oradaydım. Kaçtane şehit verdik kaç defa insanların canı ile cebelleştiğini gördüm.

Fakat gene de çok üstüne geldiysem de kusura bakma kendimi tutamadım.
Tanrı ve Tanrılara şükürler olsun kendinize gelmeye başladınız.

Sizleri tebrik ediyorum.

Şunu da eklemek istiyorum; Hamas gördüğünüz ya da duyduğunuz kadar masum değildir.

Haberlerden izlediğiniz ya da duyduklarınıza inanarak hareket etmeyin, araştırın.

Saygı ve sevgilerimle.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı Alt