Windows 12 İddiası

Yeni bir build gözükmüş. Windows 12 diye paylaşım yapmış Wzor ama Microsoft daha 11’i adam edememişken 12’yi çıkarmaz bence.

Major version
10​
Minor version
0​
Build number
26100​
Build revision
9236​
Lab string
ge_release​
Build time
2024-04-03 15:09:00​
Family
23H1​
Source type
Public release​
Source details
Windows Update​

Bence 8 vakası yaşanacak ve bu sefer 11.5 değil 12 çıkartacaklar. Çünkü gerçektende 11, 10'nun yeni güncellemesi gibiydi. Oysa tanıtım videosunda öyle bahsetmemişlerdi.

Bence 8 vakası yaşanacak ve bu sefer 11.5 değil 12 çıkartacaklar. Çünkü gerçektende 11, 10'nun yeni güncellemesi gibiydi. Oysa tanıtım videosunda öyle bahsetmemişlerdi.

Windows 8 değil de yüksek ihtimal Windows Vista vakası yaşanabilir ve bunun sonucunda Windows 12 çıkabilir. Microzort yıllar sonra yine her şeyi eline yüzüne bulaştırdı ya yazıklar olsun. Windows 10 ne kadar güzel bir OS ve stabil sözünde durup bu sürümden devam etseydin keşke.

11'in aslinda pek sorunu yok su anlik. Asil sorun, Microsoft'un cikali neredeyse 3.5 yil olmus "yeni nesil" isletim sistemine hala adamakıllı bir şey eklememis olmasi. Kac Update gorduk, hala OS yerinde sayiyor. Duzgun bir seyler getirmek yerine bloat getirip, AI hype trenini surmeye devam ediyorlar. Ilk Windows 11 21996 Build'i sizdigi gun buyuk bir heyecanla kurcalamistim kendisini ancak simdi 24H2 patch notlarina baktigimda cok trajik bir tablo goruyorum. ReFS bile gelmedi...

Ben verilen yeniliklerin yarım yamalak olmasına sinir oluyorum.

Yeni Dosya Gezgini sisteme entegre değil Denetim Masası Farklı kaydet menüsü Dosyaları ayıklama menüsü eski Dosya Gezgini arayüzünde.

Dosya Gezgininde Tanıtımlarda olması gereken şeyler 1 hatta 2 yıl önce ki videoda bile eklenmemiş.
Konusunu açmıştım bakabilirsiniz;

@Prodigy 32 GB'a ortalama altı diyorsun. O zaman, benim PC mezarlık.
Hocam daha çok sorun yaşayanlar PC kurcalayanlar. Ufak şeyde bir şeye takıyorlar kurcalıyorlar o zaman sorunu çıkıyor işletim sistemin. Ha bazen üretici kaynaklı sorun çıkıyor. Nitro 5 AN515-44 bilgisayar Windows 11 doğru çalıştırmıyordu, ilk açılışta siyah ekran, DTS sürücüleri uyumsuzluğu ve nice sorundan geri dönüyordum Windows 10'a. R5 5600X ve 6700 XT kullanan kuzenimde sorunlar çıkardığı için Windows 10'a dönmüştü. O da PC benim gibi kurcalayıp dolduruyordu. Şu an 2023 güncel PC'e geçtim Windows 11 animasyonlar olsun ve diğer yaşadığım sorunlar bunda yok mesela. Donanım farklı olur aynı işlemci ve ekran kartı olur onda sorun olmaz diğerinde sorun olur RAM, SSD, Anakart ve PSU bile farklı olsun başka sorun yaşar kimisi kurcalamaz sorunsa ona sorun gelmez sorun yoktur der.

Yeni konular

Geri
Yukarı Alt